22N28-216E.286
Numărul produsului DigiKey
403-1079-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
22N28-216E.286
Descriere
STANDARD MOTOR 10000 RPM 6V
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cu perii Motor c.c. Standard RPM 10000 3,8W – 6V c.c.
Categorie
Mărime/Dimensiune
Rotund - 0,866" diam. (22,00mm)
Producător
Portescap
Diametru - Arbore
0,059" (1,50mm)
Serie
Lungime - Arbore și rulment
0,295" (7,50mm)
Ambalaj
Tavă
Distanță orificii montare
0,472" (12,00mm)
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Clemă lipire
Tip
Motor c.c.
Caracteristici
Funcție
Standard
Raport reducere treaptă de viteză
Tip motor
Cu perii
Cuplu - Max. momentan (oz-in/mNm)
Tensiune - Nominală
6V c.c.
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
RPM
RPM 10000
Agenție de aprobare
Cuplu - Nominal (oz-in/mNm)
1,189 / 8,4
Greutate
0,117lb (53,07g)
Putere - Nominală
3,8W