20M020D1B
Numărul produsului DigiKey
403-1002-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
20M020D1B
Descriere
STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 5V
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Bipolar Motor pas cu pas Magnet permanent Dimensiune cadru 20.0 Pas 250 mA 5V c.c.
Categorie
Mărime/Dimensiune
Rotund - 0,807" diam. (20,50mm)
Prod.
Diametru - Arbore
0,059" (1,50mm)
Serie
Lungime - Arbore și rulment
0,335" (8,50mm)
Ambalaj
Vrac
Distanță orificii montare
0,984" (25,00mm)
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conductori de sârmă
Tip
Magnet permanent
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Tip bobină
Bipolar
Rezistență bobină
20 Ohms
Tensiune - Nominală
5V c.c.
Caracteristici
Arbore rotund
Valoare nominală curent (Amp)
250 mA
Inerție rotor
0,41gcm²
Pași pe rotație
20.0
Agenție de aprobare
Unghi pas
18°
Greutate
0,052lb (23,59g)
Acuratețe
±12%