2249-E-120
Numărul produsului DigiKey
501-1023-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
2249-E-120
Descriere
COAX CBL BNC TO BNC 10'
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale BNC la BNC RG-59B 120,0" (3,0m) 10,0'
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip montare conector secundar
Suspendat liber (în linie)
Producător
Pomona Electronics
Caracteristică de montare conector secundar
Ambalaj
Vrac
Lungime
120,0" (3,0m) 10,0'
Stare piesă
Activ
Tip cablu
RG-59B
Stil
BNC la BNC
Impedanță cablu
75 Ohms
Conector principal
Mufă BNC
Impedanță generală
75 Ohms
Gen primul contact
Element tip tată
Culoare
Negru
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Caracteristici
Ecranat
Caracteristică de montare conector principal
Temperatură de funcționare
Conector secundar
Mufă BNC
Protecție la infiltrare
Gen al doilea contact
Element tip tată
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 60
Verificați stoc primit suplimentar
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Lungime alternativă
COAX CBL BNC TO BNC 24"
În stoc: 18
COAX CBL BNC TO BNC 36"