P31-12MAX
Numărul produsului DigiKey
P31-12MAX-ND
Producător
Polytron
Numărul produsului producătorului
P31-12MAX
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 2 Uitgang 12V – – – 25mA, 25mA 115 – 220V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
25mA, 25mA
Producător
Polytron
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
SCP
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-25°C – 71°C
Stare piesă
Activ
Eficiență
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
2
Pachet/cutie
Modul 5-DIP
Tensiune - Intrare
115 – 220V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,01" L x 2,01" l x 0,87" Î (51,0mm x 51,0mm x 22,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Agenție de aprobare
CE, cURus, UL
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
0,1%
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
0,1%