PSC15A-060-R
Numărul produsului DigiKey
993-PSC15A-060-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSC15A-060-R
Descriere
AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 15W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5,9V 15 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
100mW (max.)
Producător
Phihong USA
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
Nivel VI
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
America de Nord
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 10,0mm
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Lamă fixă
Conector intrare
NEMA 1-15P
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,81" L x 1,97" l x 1,23" Î (71,5mm x 50,0mm x 31,2mm)
Tensiune - Ieșire
5,9V
Agenție de aprobare
cULus
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Greutate
0,32lb (145,15g)
Putere (wați)
15 W