PSAC12R-050-R
Numărul produsului DigiKey
993-PSAC12R-050-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSAC12R-050-R
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Descriere detaliată
5V 12 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Multi-lamă (se vinde separat) Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
100mW (max.)
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 1
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 10,0mm
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Multi-lamă (se vinde separat)
Conector intrare
Lame multiple
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,82" L x 1,97" l x 1,31" Î (71,7mm x 50,0mm x 33,3mm)
Tensiune - Ieșire
5V
Agenție de aprobare
CB, CE, C-Tick, cULus
Curent - Ieșire (Max)
2,4A
Greutate
0,333lb (151,05g)
Putere (wați)
12 W