PSAC12A-050-R poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Imaginea pentru PSAC12A-050-R nu este disponibilă
PSAC12A-050-R
Numărul produsului DigiKey
993-PSAC12A-050-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSAC12A-050-R
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5V 12 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
100mW (max.)
Producător
Phihong USA
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
America de Nord
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 10,0mm
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Lamă fixă
Conector intrare
NEMA 1-15P
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,81" L x 1,97" l x 1,23" Î (71,5mm x 50,0mm x 31,2mm)
Tensiune - Ieșire
5V
Agenție de aprobare
CB, cULus
Curent - Ieșire (Max)
2,4A
Greutate
0,27lb (122,47g)
Putere (wați)
12 W