PPL300U-120
Numărul produsului DigiKey
993-1479-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PPL300U-120
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 288W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12V 288 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
500mW (max.)
Producător
Phihong USA
Polarizare
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Dreptunghiular, Poziție 6
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
39,4" (1,00m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
10,00" L x 4,57" l x 1,85" Î (254,0mm x 116,0mm x 47,0mm)
Tensiune - Ieșire
12V
Agenție de aprobare
cULus, IEC
Curent - Ieșire (Max)
24A
Număr produs de bază
Putere (wați)
288 W