E2437JS081
Numărul produsului DigiKey
1452-E2437JS081-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
E2437JS081
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK RED WH
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Modul de afișare grafic LCD – Negru, Roșu, Alb TFT – afișaj hârtie electronică (EPD) – 4,37" (111,00mm) 480 x 176
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Producător
Pervasive Displays
Pixeli puncte
480 x 176
Ambalaj
Cutie
Interfață
Stare piesă
Activ
Tip controler
Tip afișare
TFT – afișaj hârtie electronică (EPD)
Culori grafică
Negru, Roșu, Alb
Mod afișare
Culoare de fundal
Ecran tactil
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
4,37" (111,00mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
104,16mm l x 38,19mm Î