E2266HS092
Numărul produsului DigiKey
E2266HS092-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
E2266HS092
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK WHITE
Referință client
Descriere detaliată
– Modul de afișare grafic LCD – Negru, Alb TFT – afișaj hârtie electronică (EPD) SPI 2,66" (67,56mm) 296 x 152
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Producător
Pervasive Displays
Pixeli puncte
296 x 152
Ambalaj
Tavă
Interfață
SPI
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Tip controler
Tip afișare
TFT – afișaj hârtie electronică (EPD)
Culori grafică
Negru, Alb
Mod afișare
Culoare de fundal
Ecran tactil
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
2,66" (67,56mm)
Pas puncte
0,20mm l x 0,20mm Î
Suprafață de vizualizare
60,09mm l x 30,70mm Î