E2213CS091
Numărul produsului DigiKey
E2213CS091-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
E2213CS091
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 2.13"
Referință client
Descriere detaliată
– Modul de afișare grafic LCD Reflectorizant Negru TFT – afișaj hârtie electronică (EPD) SPI 2,13" (54,10mm) 212 x 104
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Fără retroiluminare
Producător
Pervasive Displays
Pixeli puncte
212 x 104
Ambalaj
Cutie
Interfață
SPI
Stare piesă
Inactual
Culori grafică
Negru
Tip afișare
TFT – afișaj hârtie electronică (EPD)
Culoare de fundal
Alb
Mod afișare
Reflectorizant
Dimensiune puncte
Ecran tactil
Pas puncte
0,23mm l x 0,23mm Î
Dimensiune diagonală ecran
2,13" (54,10mm)
Număr produs de bază
Suprafață de vizualizare
48,55mm l x 23,71mm Î