E2144CS021
Numărul produsului DigiKey
E2144CS021-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
E2144CS021
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 1.44"
Referință client
Descriere detaliată
– Modul de afișare grafic LCD Reflectorizant Negru TFT – afișaj hârtie electronică (EPD) SPI 1,44" (36,57mm) 128 x 96
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Fără retroiluminare
Producător
Pervasive Displays
Pixeli puncte
128 x 96
Ambalaj
Cutie
Interfață
SPI
Stare piesă
Inactual
Culori grafică
Negru
Tip afișare
TFT – afișaj hârtie electronică (EPD)
Culoare de fundal
Alb
Mod afișare
Reflectorizant
Dimensiune puncte
Ecran tactil
Pas puncte
0,23mm l x 0,23mm Î
Dimensiune diagonală ecran
1,44" (36,57mm)
Număr produs de bază
Suprafață de vizualizare
29,31mm l x 21,98mm Î