UC500-18GS-IUEP-IO-V15
Numărul produsului DigiKey
2046-UC500-18GS-IUEP-IO-V15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UC500-18GS-IUEP-IO-V15
Descriere
ULTRASONIC
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ultrasunete Senzor de proximitate 1,181" – 19,685" (30mm – 500mm) IP67 Cilindru, Filetat – M18
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Ecranare
Fără ecranare
Producător
Pepperl+Fuchs, Inc.
Material - Corp
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Alimentare
10V – 30V
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conector
Tip senzor
Ultrasunete
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Distanță detectare
1,181" – 19,685" (30mm – 500mm)