OQT400-R200-2EP-IO
Numărul produsului DigiKey
2046-OQT400-R200-2EP-IO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OQT400-R200-2EP-IO
Descriere
PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Triangulație Senzor optic Apăsare-tragere
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Configurație ieșire
Apăsare-tragere
Producător
Pepperl+Fuchs, Inc.
Sursă de lumină
Led roșu
Ambalaj
Cutie
Metodă de conectare
Cablu
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
IP67, IP69, IP69K
Metodă detectare
Triangulație
Lungime cablu
78,74" (2m)
Distanță detectare
1.575" ~ 15.748" (40mm ~ 400mm)
Tip ajustare
Fixat
Tensiune - Alimentare
10V – 30V
Temperatură de funcționare
-40°C – 60°C