NSN20-L2M-2E2-V1-S2D2
Numărul produsului DigiKey
2046-NSN20-L2M-2E2-V1-S2D2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NSN20-L2M-2E2-V1-S2D2
Descriere
INDUCTIVE DC
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Inductiv Senzor de proximitate 0,787" (20mm) IP68, IP69 Modul
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Ecranare
Fără ecranare
Producător
Pepperl+Fuchs, Inc.
Material - Corp
Poliamidă (PA)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Alimentare
18V – 30V
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conector
Tip senzor
Inductiv
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Distanță detectare
0,787" (20mm)