Imaginea pentru NCN8-18GM60-Z0-15M-Y805778 nu este disponibilă
NCN8-18GM60-Z0-15M-Y805778
Numărul produsului DigiKey
2046-NCN8-18GM60-Z0-15M-Y805778-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NCN8-18GM60-Z0-15M-Y805778
Descriere
INDUCTIVE DC
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Inductiv Senzor de proximitate 0,315" (8mm) IP67 Cilindru, Filetat – M18
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Ecranare
Fără ecranare
Producător
Pepperl+Fuchs, Inc.
Material - Corp
Oțel inoxidabil
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Alimentare
5V – 60V
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Cablu
Tip senzor
Inductiv
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Distanță detectare
0,315" (8mm)