Imaginea pentru NBN25-30GM35-E2-V1 nu este disponibilă
NBN25-30GM35-E2-V1
Numărul produsului DigiKey
2046-NBN25-30GM35-E2-V1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NBN25-30GM35-E2-V1
Descriere
INDUCTIVE DC
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Inductiv Senzor de proximitate 0,984" (25mm) IP65, IP66, IP67, IP68 Cilindru, Filetat – M30
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Ecranare
Fără ecranare
Producător
Pepperl+Fuchs, Inc.
Material - Corp
Alamă
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Alimentare
5V – 36V
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conector
Tip senzor
Inductiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Distanță detectare
0,984" (25mm)