Imaginea pentru NBB15-30GM50-WS-V93 nu este disponibilă
NBB15-30GM50-WS-V93
Numărul produsului DigiKey
2046-NBB15-30GM50-WS-V93-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NBB15-30GM50-WS-V93
Descriere
INDUCTIVE AC
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Inductiv Senzor de proximitate 0,591" (15mm) IP67 Cilindru, Filetat – M30
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NBB15-30GM50-WS-V93 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Ecranare
Fără ecranare
Producător
Pepperl+Fuchs, Inc.
Material - Corp
Alamă placată cu nichel
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Alimentare
20V c.a. – 253V c.a.
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conector
Tip senzor
Inductiv
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Distanță detectare
0,591" (15mm)