Imaginea pentru NBB10-F17-E2-3M-Y296087 nu este disponibilă
NBB10-F17-E2-3M-Y296087
Numărul produsului DigiKey
2046-NBB10-F17-E2-3M-Y296087-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NBB10-F17-E2-3M-Y296087
Descriere detaliată
Inductiv Senzor de proximitate 0,394" (10mm) IP67 Modul
Material - Corp
Polimetil metacrilat (PMMA)
Tensiune - Alimentare
10V – 30V
Stil terminație
Cablu
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Distanță detectare
0,394" (10mm)