Imaginea pentru NBB10-30GM40-Z3-V1 nu este disponibilă
NBB10-30GM40-Z3-V1
Numărul produsului DigiKey
2046-NBB10-30GM40-Z3-V1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NBB10-30GM40-Z3-V1
Descriere detaliată
Inductiv Senzor de proximitate 0,394" (10mm) IP67 Cilindru, Filetat – M30
Material - Corp
Alamă placată cu nichel
Tensiune - Alimentare
5V – 60V
Stil terminație
Conector
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Distanță detectare
0,394" (10mm)