Imaginea pentru NBB10-30GK50-E2-15M nu este disponibilă
NBB10-30GK50-E2-15M
Numărul produsului DigiKey
2046-NBB10-30GK50-E2-15M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NBB10-30GK50-E2-15M
Descriere
INDUCTIVE DC
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Inductiv Senzor de proximitate 0,394" (10mm) IP68, IP69K Cilindru, Filetat – M30
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Ecranare
Fără ecranare
Producător
Pepperl+Fuchs, Inc.
Material - Corp
Polibutilen tereftalat (PBT)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Alimentare
10V – 30V
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Cablu
Tip senzor
Inductiv
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Distanță detectare
0,394" (10mm)