Imaginea pentru LGS25-200-IO/110/115B nu este disponibilă
LGS25-200-IO/110/115B
Numărul produsului DigiKey
2046-LGS25-200-IO/110/115B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LGS25-200-IO/110/115B
Descriere
PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fascicul străpuns Senzor optic 11,811" – 236,220" (300mm – 6m)
Categorie
Timp de răspuns
5ms
Producător
Pepperl+Fuchs, Inc.
Configurație ieșire
Push-Pull, PNP - Dark-ON/Light-ON
Serie
Sursă de lumină
Infraroșu (850nm)
Ambalaj
Cutie
Metodă de conectare
Cablu cu conector
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
IP67
Metodă detectare
Fascicul străpuns
Lungime cablu
7,87" (200,00mm)
Distanță detectare
11,811" – 236,220" (300mm – 6m)
Tip ajustare
Reglabil
Tensiune - Alimentare
18V – 30V
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C