PE3W06018-36
Numărul produsului DigiKey
6099-PE3W06018-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE3W06018-36
Descriere
SSMB Plug to SMA Male Cable 36 I
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale SMA la SSMB 36,00" (914,40mm)
Lungime
36,00" (914,40mm)
Tip cablu
RG-188 DS
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
SMA la SSMB
Impedanță conector
50 Ohms
Conector principal
Mufă SMA
Impedanță generală
50 Ohms
Frecvență - Max
6 GHz