PE3VNA1804-48
Numărul produsului DigiKey
6099-PE3VNA1804-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE3VNA1804-48
Descriere
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4'
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale Tip N la tip N VNA 48,0" (1,2m) 4,0'
Lungime
48,0" (1,2m) 4,0'
Tip cablu
VNA
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
Tip N la tip N
Impedanță conector
50 Ohms
Conector principal
Conector Jack tip N
Impedanță generală
50 Ohms
Gen primul contact
Element tip mamă
Frecvență - Max
18 GHz
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Culoare
Caracteristică de montare conector principal
Caracteristici
Conector secundar
Mufă tip N
Temperatură de funcționare
125°C