PE3TC1200-24
Numărul produsului DigiKey
6099-PE3TC1200-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE3TC1200-24
Descriere
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale Tip N la tip N – 24,00" (609,60mm)
Lungime
24,00" (609,60mm)
Impedanță cablu
75 Ohms
Stil
Tip N la tip N
Impedanță conector
75 Ohms
Conector principal
Mufă tip N
Impedanță generală
75 Ohms
Frecvență - Max
3 GHz