PE3TC0600-48
Numărul produsului DigiKey
6099-PE3TC0600-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE3TC0600-48
Descriere
COAX CBL 2.4MM TO 2.4MM 4'
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale 2,4mm la 2,4mm VNA 48,0" (1,2m) 4,0'
Lungime
48,0" (1,2m) 4,0'
Tip cablu
VNA
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
2,4mm la 2,4mm
Impedanță conector
50 Ohms
Conector principal
Conector Jack 2,4mm
Impedanță generală
50 Ohms
Gen primul contact
Element tip mamă
Frecvență - Max
50 GHz
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Culoare
Caracteristică de montare conector principal
Caracteristici
Conector secundar
Mufă 2,4mm
Temperatură de funcționare
-65°C – 125°C