PE3CA1025-12
Numărul produsului DigiKey
6099-PE3CA1025-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE3CA1025-12
Descriere
COAX CBL SMA TO UMCX 12"
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale Cablu coaxial D.E. 1,37mm 12,00" (304,80mm)
Categorie
Tip montare conector secundar
Lungime
12,00" (304,80mm)
Tip cablu
Cablu coaxial D.E. 1,37mm
Stil
SMA to UMCX
Impedanță generală
50 Ohms
Conector principal
Mufă SMA
Frecvență - Max
6 GHz
Gen primul contact
Element tip tată
Culoare
Negru
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Caracteristici
Caracteristică de montare conector principal
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C