PE3C2416-72
Numărul produsului DigiKey
6099-PE3C2416-72-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE3C2416-72
Descriere
COAX CABLE BNC TO BNC 6'
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale BNC la BNC RG-316 72,0" (1,8m) 6,0'
Lungime
72,0" (1,8m) 6,0'
Tip cablu
RG-316
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
BNC la BNC
Impedanță conector
50 Ohms
Conector principal
Mufă BNC
Impedanță generală
50 Ohms
Gen primul contact
Element tip tată
Frecvență - Max
3 GHz
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Culoare
Maro
Caracteristică de montare conector principal
Caracteristici
Conector secundar
Mufă BNC
Temperatură de funcționare
-55°C – 165°C