PE3C2211-36
Numărul produsului DigiKey
6099-PE3C2211-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE3C2211-36
Descriere
N MALE TO TNC MALE LOW LOSS CABL
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale Tip N la TNC LMR 240UF 36,00" (914,40mm)
Lungime
36,00" (914,40mm)
Ambalaj
Pungă
Tip cablu
LMR 240UF
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
Tip N la TNC
Impedanță conector
50 Ohms
Conector principal
Mufă tip N
Impedanță generală
50 Ohms
Gen primul contact
Element tip tată
Frecvență - Max
6 GHz
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Culoare
Negru
Caracteristică de montare conector principal
Caracteristici
Conector secundar
Mufă TNC
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C