PE3895-48
Numărul produsului DigiKey
6099-PE3895-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE3895-48
Descriere
COAX CABLE SHV TO SHV 4'
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale SHV la SHV RG-59B 48,0" (1,2m) 4,0'
Categorie
Tip montare conector secundar
Lungime
48,0" (1,2m) 4,0'
Tip cablu
RG-59B
Stil
SHV la SHV
Impedanță cablu
75 Ohms
Conector principal
SHV Plug
Impedanță conector
50 Ohms
Impedanță generală
50 Ohms