PE3511LF-12
Numărul produsului DigiKey
6099-PE3511LF-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE3511LF-12
Descriere
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale SMA la SMA RG-188 12,00" (304,80mm)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip montare conector secundar
Suspendat liber (în linie)
Producător
Pasternack
Caracteristică de montare conector secundar
Ambalaj
Pachet pentru vânzare cu amănuntul
Lungime
12,00" (304,80mm)
Stare piesă
Activ
Tip cablu
RG-188
Stil
SMA la SMA
Impedanță cablu
50 Ohms
Conector principal
Mufă SMA, unghi drept
Impedanță conector
50 Ohms
Gen primul contact
Element tip tată
Impedanță generală
50 Ohms