PE3067-600
Numărul produsului DigiKey
6099-PE3067-600-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE3067-600
Descriere
COAX CBL BNC TO BNC 50'
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale BNC la BNC RG-58 600,0" (15,2m) 50,0'
Lungime
600,0" (15,2m) 50,0'
Tip cablu
RG-58
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
BNC la BNC
Impedanță conector
50 Ohms
Conector principal
Mufă BNC
Impedanță generală
50 Ohms
Frecvență - Max
4 GHz
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Culoare
Negru
Caracteristică de montare conector principal
Caracteristici
Conector secundar
Mufă BNC
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C