PE3067-240
Numărul produsului DigiKey
6099-PE3067-240-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE3067-240
Descriere
COAX CBL BNC TO BNC 20'
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale BNC la BNC RG-58 240,0" (6,1m) 20,0'
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristică de montare conector secundar
Producător
Pasternack
Lungime
240,0" (6,1m) 20,0'
Ambalaj
Pachet pentru vânzare cu amănuntul
Tip cablu
RG-58
Stare piesă
Activ
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
BNC la BNC
Impedanță conector
50 Ohms
Conector principal
Mufă BNC
Impedanță generală
50 Ohms
Gen primul contact
Element tip tată
Frecvență - Max
4 GHz
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Culoare
Negru
Caracteristică de montare conector principal
Caracteristici
Conector secundar
Mufă BNC
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C