PE15A63015
Numărul produsului DigiKey
6099-PE15A63015-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE15A63015
Descriere
Broadband Low Noise Amplifier, 1
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI amplificator RF Radar 100MHz – 18GHz –
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip RF
Radar
Producător
Pasternack
Tensiune - Alimentare
10V – 15V
Ambalaj
Pachet pentru vânzare cu amănuntul
Curent - Alimentare
190mA
Stare piesă
Activ
Frecvență de testare
Frecvență
100MHz – 18GHz