PJSD12TS-AU_R1_000A1
Numărul produsului DigiKey
3757-PJSD12TS-AU_R1_000A1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3757-PJSD12TS-AU_R1_000A1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3757-PJSD12TS-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PJSD12TS-AU_R1_000A1
Descriere
TVS DIODE 12VWM 17VC SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
17V Clemă 5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-523
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
60pF la 1MHz (max.)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet/cutie
SC-79, SOD-523
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
17V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
120W