PJD60N04-AU_L2_000A1
Numărul produsului DigiKey
3757-PJD60N04-AU_L2_000A1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PJD60N04-AU_L2_000A1
Descriere
40V N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE M
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 40 V 12,7A (Ta), 60A (Tc) 2,4W (Ta), 75W (Tc) Montare pe suprafață TO-252AA
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1759 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,4W (Ta), 75W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
40 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252AA
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
6,5mOhm la 20A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
17 nC @ 4.5 V