P4SMAJ26A-AU_R1_000A1
Numărul produsului DigiKey
3757-P4SMAJ26A-AU_R1_000A1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3757-P4SMAJ26A-AU_R1_000A1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3757-P4SMAJ26A-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
P4SMAJ26A-AU_R1_000A1
Descriere
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
42,1V Clemă 9,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
26V
Tensiune - Străpungere (Min)
28,9V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
42,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
9,5A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
400W