BZX84B3V3-AU_R1_000A1 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BZX84B3V3-AU_R1_000A1 |
Descriere | DIODE ZENER 3.3V 410MW SOT23 |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă Zener 3.3 V 410 mW ±2,12% Montare pe suprafață SOT-23 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Curent - Scurgere inversă la Vr 5 µA @ 1 V |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Grad Automobile |
Stare piesă Activ | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±2,12% | Pachet/cutie |
Putere - Max 410 mW | Pachet dispozitiv furnizor SOT-23 |
Impedanță (Max) (Zzt) 95 Ohms | Număr produs de bază |