BZX84B24-AU_R1_000A1
Numărul produsului DigiKey
3757-BZX84B24-AU_R1_000A1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3757-BZX84B24-AU_R1_000A1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3757-BZX84B24-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84B24-AU_R1_000A1
Descriere
DIODE ZENER 24V 410MW SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 24 V 410 mW ±2% Montare pe suprafață SOT-23
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 16.8 V
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Grad
Automobile
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
Putere - Max
410 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23
Impedanță (Max) (Zzt)
70 Ohms