ST130-100-30BK
Numărul produsului DigiKey
298-ST130-100-30BK-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ST130-100-30BK
Descriere
TAPE ELECTRICAL BLACK 1"X10YDS
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Electric Bandă Acrilic Adeziv Negru 1,00" (25,40mm) X 30' (9,1m) 10 yarzi
Categorie
Grosime - Căptușeală, suport
Producător
Panduit Corp
Lățime
1,00" (25,40mm)
Serie
Lungime
30' (9,1m) 10 yarzi
Ambalaj
Vrac
Culoare
Negru
Stare piesă
Activ
Utilizare
Izolația electrică, Etanșare
Tip bandă
Electric
Interval de temperatură
Max. 194°F (90°C)
Adeziv
Acrilic
Început durată de depozitare
Data fabricației
Căptușeală, suport
Cauciuc etilenă propilenă
Durată de depozitare
36 luni
Grosime
0,0300" (30,0 mil., 0,762mm)
Temperatură depozitare/refrigerare
41°F – 95°F (5°C – 35°C)