S100X225VA1Y
Numărul produsului DigiKey
298-18702-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S100X225VA1Y
Descriere
LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" WHT
Descriere detaliată
Alb Auto-laminant Etichetă 1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Imprimantă desktop cu transfer termic TDP43MY
Ambalaj
Vrac
Durată de depozitare
48 luni
Stare piesă
Activ
Început durată de depozitare
Data fabricației
Tip etichetă
Auto-laminant
Temperatură de funcționare
-40°C – 93°C
Dimensiune etichetă
1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)