R100X150V1T
Numărul produsului DigiKey
298-18649-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R100X150V1T
Descriere
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Alb Rotativ, Auto-laminant, Transfer termic Etichetă 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Categorie
Culoare
Alb
Producător
Panduit Corp
Material
Vinil
Serie
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Imprimantă de transfer termic
Ambalaj
Vrac
Durată de depozitare
48 luni
Stare piesă
Activ
Început durată de depozitare
Data fabricației
Tip etichetă
Rotativ, Auto-laminant, Transfer termic
Temperatură de funcționare
-40°C – 93°C
Dimensiune etichetă
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)