LCAX3/0-14-X
Numărul produsului DigiKey
298-14746-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LCAX3/0-14-X
Descriere
CONN TERM RECT TONG 3/0 AWG #1/4
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector dreptunghiular terminal Papuc dreptunghiular 3/0AWG Contact 1/4
Categorie
Terminație
Sertizare, Mufă cilindrică
Producător
Panduit Corp
Diametru fir
3/0AWG
Serie
Izolație
Neizolat
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Culoare
Portocaliu
Tip terminal
Papuc dreptunghiular
Finisaj contact
Cositorit electrolitic
Dimensiune știft/lamelă
Contact 1/4
Material contact
Cupru
Stil terminal
Orificiu prizon unic
Diametru - D.I. cilindru
0,570" (14,48mm)
Grosime lamelă
0,140" (3,56mm)
Diametru - D.E. cilindru
0,710" (18,03mm)
Lungime - Generală
2,080" (52,83mm)
Diametru - D.I. inel
0,270" (6,86mm)
Lățime - Margini exterioare
1,060" (26,92mm)