LCA10-38-L
Numărul produsului DigiKey
298-11625-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LCA10-38-L
Descriere
CONN TERM RECT TONG 10 AWG #3/8
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector dreptunghiular terminal Papuc dreptunghiular 10AWG Contact 3/8
Categorie
Terminație
Sertizare, Mufă cilindrică
Producător
Panduit Corp
Diametru fir
10AWG
Serie
Izolație
Neizolat
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Culoare
Tip terminal
Papuc dreptunghiular
Finisaj contact
Cositorit electrolitic
Dimensiune știft/lamelă
Contact 3/8
Material contact
Cupru
Stil terminal
Orificiu prizon unic
Diametru - D.I. cilindru
0,130" (3,30mm)
Grosime lamelă
0,040" (1,02mm)
Diametru - D.E. cilindru
0,220" (5,59mm)
Lungime - Generală
1,380" (35,05mm)
Diametru - D.I. inel
0,410" (10,41mm)
Lățime - Margini exterioare
0,560" (14,22mm)