HSTTK75-48-5 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
3M
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
3M
În stoc: 0
Fișă de date
TE Connectivity Raychem Cable Protection
În stoc: 53
TE Connectivity
Contractare la cald Tubulatură, Semi rigidă 0,750" (19,05mm) 2 la 1 Transparent 4,00' (1,22m)
HSTTK75-48-5
Numărul produsului DigiKey
298-19797-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HSTTK75-48-5
Descriere
HEATSHRINK 3/4" X 4' CLEAR
Descriere detaliată
Categorie
Grosime perete recuperat
0,017" (0,43mm)
Caracteristici
Rezistent la abraziune, Rezistent la substanțe chimice, Cu rezistență la foc, Rezistent la căldură
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C
Tip
Temperatură contractare
135°C
Diametru interior - Furnizat
0,750" (19,05mm)
Diametru interior - Recuperat
0,375" (9,53mm)