GEE62F-A-C
Numărul produsului DigiKey
298-10615-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GEE62F-A-C
Descriere
GROMMET EDGE SLOT PE NATURAL
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Margine – 100’ L (30,48m) Garnitură de cauciuc – limitare, Cu slot – Natural
Categorie
Diametru - Interior
Producător
Panduit Corp
Caracteristici
Adeziv
Serie
Material
Polietilenă (PE)
Ambalaj
Vrac
Culoare
Natural
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
UL94 HB
Tip bucșă, manșon de trecere
Garnitură de cauciuc – limitare, Cu slot
Durată de depozitare
36 luni
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Margini, Orificii neregulate
Început durată de depozitare
Data fabricației
Grosime panou
0,036" – 0,062" (0,91mm – 1,57mm)