DR10-250-D
Numărul produsului DigiKey
298-11929-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DR10-250-D
Descriere
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0,250" (6,35mm) Conectare rapidă Element tip mamă 10-12AWG Sertizare Conector Neizolat
Categorie
Terminație
Sertizare
Producător
Panduit Corp
Diametru fir
10-12AWG
Serie
Izolație
Neizolat
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Suspendat liber (în linie), Unghi drept
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip terminal
În unghi – 90°, Semnalizator
Culoare
Gen
Element tip mamă
Material contact
Alamă
Lățime lamelă
0,250" (6,35mm)
Finisaj contact
Cositor
Grosime lamelă
0,032" (0,81mm)