DNF18-187-M este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Panduit Corp
În stoc: 0
Fișă de date
0,187" (4,75mm) Conectare rapidă Element tip mamă 18-22AWG Sertizare Conector Capăt fără îmbinare izolat
DNF18-187-M
Numărul produsului DigiKey
298-10026-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DNF18-187-M
Descriere
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Terminație
Sertizare
Producător
Panduit Corp
Diametru fir
18-22AWG
Serie
Izolație
Capăt fără îmbinare izolat
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Stare piesă
Inactual
Caracteristici
Strat cu zimți
Tip terminal
Standard
Culoare
Roșu
Gen
Element tip mamă
Material contact
Alamă
Lățime lamelă
0,187" (4,75mm)
Finisaj contact
Cositor
Grosime lamelă
0,032" (0,81mm)
Diametru izolație
0,137" (3,48mm)
Lungime lamelă
Număr produs de bază
Lungime - Generală
0,760" (19,30mm)