DNF14-250FIB-C
Numărul produsului DigiKey
298-14369-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DNF14-250FIB-C
Descriere
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0,250" (6,35mm) Conectare rapidă Element tip mamă 14-16AWG Sertizare Conector Izolat complet
Categorie
Terminație
Sertizare
Producător
Panduit Corp
Diametru fir
14-16AWG
Serie
Izolație
Izolat complet
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Strat cu zimți
Tip terminal
Standard
Culoare
Albastru
Gen
Element tip mamă
Material contact
Alamă
Lățime lamelă
0,250" (6,35mm)
Finisaj contact
Cositor
Grosime lamelă
0,032" (0,81mm)
Diametru izolație
0,160" (4,06mm)
Lungime lamelă
Număr produs de bază
Lungime - Generală
0,840" (21,34mm)