D18-250MB-M
Numărul produsului DigiKey
298-10016-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
D18-250MB-M
Descriere
CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0,250" (6,35mm) Conectare rapidă Element tip tată 18-22AWG Sertizare Conector Neizolat
Categorie
Terminație
Sertizare
Producător
Panduit Corp
Diametru fir
18-22AWG
Serie
Izolație
Neizolat
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Lipitură cu îmbinare cap la cap, Strat cu zimți
Tip terminal
Standard
Culoare
Gen
Element tip tată
Material contact
Alamă
Lățime lamelă
0,250" (6,35mm)
Finisaj contact
Nichel
Grosime lamelă
0,032" (0,81mm)
Diametru izolație
Lungime lamelă
Număr produs de bază
Lungime - Generală
0,690" (17,53mm)